Przeniesienie serwisu Szkoła

Podobnie jak blog także informacje dostępne dotychczas pod adresem http://www.solution.edu.pl/szkola/ przeniesione zostały na swoją własna sub-domenę. O tej pory jesli zechcecie Państwo z niej skorzystać zapraszam pod adres (w protokóle SSL) https://szkola.solution.edu.pl.

Informacje przeniesione zostały (częściowo) na Platformę EduSoft dla Szkół. Sukcesywnie będą przenoszone pozostałe informacje – w tym w pierwszej kolejności informacje dotyczące dysfunkcji i zakłóceń/zaburzeń rozwojowych a następnie pomocniki i narzędzia diagnostyczne dla nauczycieli.

Zmiana adresu,czyli blog w sub-domenie

Mam nadzieję, że ta zmiana będzie dla Państwa niezauważalna. Blog został przeniesiony na sub-domenę https://pedagog.solution.edu.pl.

W folderze poprzedniego adresu zostało wstawione przekierowanie więc póki co wpisanie starego adresu lub kliknięcie w wyszukiwarce Google linku do starego adresu przeniesie na stronę w sub-domenie.

I dlatego mam nadzieję, że zmiana będzie niezauważalna, jednak Ci, którzy czytają adres strony uważnie mogliby się zaniepokoić.